Hakkımızda

   Maats grubu 30 yıldır Dünya çapında boru hattı projelerinde kullanılan makina, ekipmanların kiralanması, satışı ve servisi konusunda hizmet vermektedir. Türkiye’ye ilk olarak 1998 yılında giren Maats, Türkiye’de boru hattı projelerine makina, ekipman satışı, kiralaması ve servis hizmetlerinin yanı sıra Dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yürüterek, bu firmaların ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

 

    Maats İnşaat Makinaları, distribütörlüğünü yaptığı firmaların ürettiği makinaların yurtdışından Türkiye’ye ithalatının yanı sıra, bunların yurtdışına ihracatını da gerçekleştiren, iş makinalarının iç ve dış ticareti konusunda ihtisaslaşmış bir firmadır.

 

    Maats İnşaat Makinaları, 2006 yılından bu yana konusunda Dünya lideri olan Fransız Manitou firmasının Türkiye tek yetkili satıcılığını yapmaktadır. Ayrıca firmamız 2007 yılından itibaren İtalyan D’avino firmasının arazi tipi beton mikserlerinin, 2009 yılından bu yana trencher ve yönlendirilebilir yatay sondaj makinalarında  Dünya lideri olan Amerikan Ditch Witch firmasının Türkiye tek yetkili satıcılığını sürdürmektedir.

 

     Maats gurubunun ve Maats İnşaat Makinaları’nın iştiraki olarak 2008 yılında kurulmuş olan MRT Makina Ticaret Ltd. Şti., başta çalışma ve personel platformları, telehandlerlar ve forkliftler olmak üzere çeşitli makinaların profesyonel olarak kısa, orta ve uzun vadeli kiralamasını yapmaktadır.

 

    Maats İnşaat Makinaları, geniş ürün yelpazesi ile çok farklı sektörlere hizmet vermekte; tüm Türkiye'deki yaygın ve güçlü servis ağı sayesinde satışını ve kiralamasını yaptığı makinaların sorunsuz olarak çalışmasını temin etmektedir.

 

Doosan Hakkında

Doosan_Logotype.jpg

        MAATS İnşaat Makinaları Ticaret Ltd. Şti. 1 Ocak 2016 tarihi itibari ile 70 yıllık geçmişe sahip Kore’nin en büyük İş Makinaları üreticisi DOOSAN Infracore’un Türkiye Distribütörlüğünü almış bulunmaktadır. Maats tecrübeli satış ve satış sonrası kadrosu ile DOOSAN Ekskavatör, Lastik Tekerlekli Yükleyici ve Belden Kırma Kaya Kamyonlarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye Distribütörü olarak vermeye başlamıştır.

 

     70 yıllık tecrübesi ile Kore’nin en büyük makina üreticilerinden biri olan DOOSAN, Dünya’nın çeşitli bölgelerindeki 19 üretim tesisinde 14.500’den fazla çalışanı ve 1200 den fazla distribütörü ile Dünya’daki iş makinası üreticileri arasında üst sıralarda bulunan Global bir firmadır.

 

     DOOSAN Infracore, 1,5 ton ile 70 ton arası paletli ekskavatörlerin, 5,5 Ton ile 21 ton arası lastik tekerlekli ekskavatörlerin, 11 ton ile 31 ton arası lastik tekerlekli yükleyicilerin, 30 ton ve 40 ton kapasiteli Belden Kırma Kamyonların, 50 HP ile 1000 HP arasında güce sahip dizel ve gaz yakıtlı motorların üretimini gerçekleştirmektedir. 

Bize Ulaşın

Ayrıntılarınız gönderildi